fbpx

Skontaktuj się z nami +48 518 818 929 lub kontakt@ninaskidan.com

Currency Switcher

Złoty polski - PLN
  • Złoty polski - PLN
  • Euro - EUR

Pierścionek zaręczynowy – białe złoto

W niepowtarzalnych chwilach warto postawić na piękną i uroczystą oprawę. Jej elementem może być na przykład pierścionek zaręczynowy z białego złota z diamentem czy szafirem. Stanie się on prawdziwym symbolem miłości oraz decyzji o chęci rozpoczęcia wspólnego życia jako małżeństwo. Wybierz na tę okazję przepiękną biżuterię, do której wykonania wykorzystuje się między innymi nietuzinkowe i autorskie projekty oraz najszlachetniejsze surowce, które przechodzą przez staranną, profesjonalną kontrolę specjalistów.

Niepowtarzalne połączenie, czyli pierścionek zaręczynowy z białego złota z diamentem lub szafirem

Biżuteria ma być przede wszystkim ozdobą. W takich okolicznościach projektując i tworząc nasze pierścionki zaręczynowe, sięgamy po różne rozwiązania i często artystyczne połączenia. Przykładem tego może być białe złoto stanowiące oprawę na przykład dla diamentów czy szafirów. Skutecznie podkreśla ono ich kolor oraz blask i sprawia, że są doskonale wyeksponowane na dłoni. Sam zaś odcień szlachetnego metalu i jego zimny błysk to gwarancja oryginalnej ozdoby, która przyciągnie spojrzenie każdego. 

Lodowate tony białego złota to coś, co zachęci do tego pierścionka zaręczynowego kobiety, które cenią sobie wysmakowaną, chłodną elegancję, także w codziennych stylizacjach. Na jego tle takie kamienie jak szafiry czy diamenty zyskują na urodzie, ponieważ ich kolorystyka czy zastosowany szlif brylantowy zostają odpowiednio podkreślone oraz wyeksponowane na tym surowym tle srebrzystego krążka. Dodatkowo takie barwy z łatwością można dopasować na przykład do wieczorowej sukienki lub innej stylizacji.

Doskonałe wykonanie pierścionków zaręczynowych z białego złota

Wiemy, jak ważna jest jakość. To, co wyróżnia wszystkie pierścionki zaręczynowe z białego złota tworzone w naszej pracowni, to niezwykła dbałość o każdy szczegół i wykonywanie ich zgodnie z zasadami, które pozwalają na wydobycie z surowców tego, co w nich najlepsze. Wybrane kamienie, na przykład diamenty i szafiry, są przez nas ręcznie szlifowane, by w odpowiedni sposób pracowały one ze światłem. Świetnie prezentują się dzięki temu na skórze na różnych odcieniach, od jaśniejszych do ciemniejszych. Istnieje możliwość wykonania biżuterii o niestandardowym rozmiarze. Dopasowujemy też wszystkie parametry, by obdarowana nią osoba była z niej prawdziwie zadowolona.

Projektowane i wykonywane przez nas pierścionki zaręczynowe z białego złota z diamentem lub szafirem za każdym razem są badane i cechowane przez Państwowy Urząd Probierczy w Warszawie. To gwarancja tego, że wszystkie zastosowane w nich surowce są na najwyższym poziomie. Użyte kamienie dodatkowo otrzymują też certyfikat autentyczności.

Znajdź idealny pierścionek zaręczynowy z białego złota z diamentem

Starannie przygotowany pierścionek zaręczynowy z białego złota z szafirem lub diamentem to idealna biżuteria na moment oświadczyn. Doskonale sprawdzi się on jednak też jako prezent dla bliskiej osoby na przykład z okazji jej urodzin czy wspólnej rocznicy. Eleganckie połączenia kolorystyczne, ręcznie szlifowane kamienie czy artystyczny projekt sprawiają, że jest to perfekcyjna ozdoba, którą dobrze się nosi zarówno na uroczystych wydarzeniach, jak i po prostu na co dzień. Podkreślamy, że istnieje możliwość wykonania ich także zgodnie z indywidualnym pomysłem, zgodnie z ustalonymi wcześniej wymaganiami.

Przejdź do góry