fbpx

Skontaktuj się z nami +48 518 818 929 lub kontakt@ninaskidan.com

Currency Switcher

Złoty polski - PLN
  • Złoty polski - PLN
  • Euro - EUR

Pierścionki z ametystem

Poszukuje Pan/Pani biżuterii na wyjątkową okazję, taką jak np. zaręczyny? Warto zwrócić uwagę na stylowe i eleganckie pierścionki z ametystem dostępne w naszym sklepie Nina Skidan Jewellery. Mieniący się rozmaitymi odcieniami fioletu kamień szlachetny przyciąga wzrok postronnych osób niepospolitym wyglądem. Tego typu ozdoba stanowi piękne dopełnienie różnych stylizacji. Doskonale komponuje się zarówno z wieczorowymi kreacjami zakładanymi na imprezy rodzinne i firmowe, jak i noszonymi na co dzień sukienkami, spodniami i bluzkami.

Ametyst jako kamień szlachetny świetnie prezentuje się zwłaszcza w zestawieniu z białym, różowym i żółtym złotem. Dlatego najczęściej łączymy je z oprawami wykonanymi ze wspomnianych kruszców. Warto już dziś zapoznać się z naszą ofertą i wybrać pierścionek idealnie dopasowany do własnych potrzeb lub preferencji damy swego serca.

Dlaczego warto zdecydować się na pierścionek z ametystem?

Wiele osób zastanawia się, czy zakup biżuterii z fioletowym kamieniem szlachetnym to dobre rozwiązanie. Pan/Pani także zalicza się do ich grona? W takiej sytuacji dobrze jest uświadomić sobie, że ametyst jest klejnotem, który umiejętnie podkreśla naturalne piękno każdej kobiety. Nie ma znaczenia, jakim typem karnacji charakteryzuje się przyszła właścicielka danego pierścionka. Właściwie dobrany model z ozdobą w barwie wrzosowej, lawendowej czy purpurowej świetnie eksponuje wszelkie atuty damskiej urody, wprawiając w zachwyt zarówno samą użytkowniczkę, jak i osoby z jej otoczenia.

Warto też wiedzieć, że dla wielu ludzi ametyst stanowi symbol szczęścia, harmonii oraz czystości duchowej i mądrości. Pierścionki z tym kamieniem szlachetnym często dodatkowo ozdabiamy drobnymi, precyzyjnie oszlifowanymi brylantami, mieniącymi się w kontakcie z promieniami słonecznymi. To sprawia, że dany wyrób jubilerski prezentuje się bardzo wytwornie.

Kryteria doboru najlepszych pierścionków z ametystem

Zakup odpowiedniej biżuterii ozdobionej klejnotami to zazwyczaj niełatwe zadanie. Jeśli planuje Pan/Pani nabycie pierścionka z ametystem przed podjęciem ostatecznej decyzji w sprawie wyboru konkretnego modelu trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii. Można tutaj wymienić m.in.:

  • rodzaj kruszcu, z którego wytworzono dany produkt (zazwyczaj jest to białe, różowe bądź żółte złoto);
  • wielkość kamienia szlachetnego (w naszym asortymencie dostępne są wyroby z dużymi oraz mniejszymi ozdobami);
  • kształt kamienia (wykorzystujemy zarówno klasyczne owalne, prostokątne bądź kwadratowe szlify, jak i oryginalne pierścionki z ametystem przypominającym wyglądem np. serce, łezkę).

Przy zamawianiu omawianych kosztowności dobrze jest też sprawdzić sposób osadzenia klejnotu w oprawie.

Pierścionki z ametystem – personalizowane produkty na wyciągnięcie ręki

W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodności gustów i oczekiwań klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić kupującym bogaty wybór precjozów na różne okazje. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji może Pan/Pani znaleźć u nas gotowy pierścionek z ametystem albo zamówić personalizowany produkt z kamieniem szlachetnym stworzony zgodnie z wytycznymi zawartymi w autorskim projekcie. Na życzenie nabywcy podejmujemy się także wprowadzenia drobnych bądź większych modyfikacji w wyglądzie dostępnych u nas modeli. Świadczymy także usługi z zakresu naprawy uszkodzonych kosztowności.

Wyroby złotnicze z kamieniami szlachetnymi, które sprzedajemy, odznaczają się najwyższą jakością wykonania. Wszystkie artykuły z naszej oferty dysponują certyfikatem jubilerskim. Na prośbę klienta do wybranego przez niego pierścionka z ametystem dołączamy także specjalną dedykację. Może ona zawierać dowolny tekst (np. imię przyszłej właścicielki, życzenia dla niej albo datę zaręczyn).

Przejdź do góry