fbpx

Skontaktuj się z nami +48 518 818 929 lub kontakt@ninaskidan.com

Currency Switcher

Złoty polski - PLN
  • Złoty polski - PLN
  • Euro - EUR

Pierścionek z diopsydem

Kawalerowie planujący oświadczyć się ukochanej kobiecie często mają problem z doborem odpowiedniej biżuterii zaręczynowej. W takiej sytuacji najlepiej jest skorzystać z oferty naszego sklepu internetowego Nina Skidan Jewellery. Spośród dostępnych tutaj precjozów ozdobionych kamieniami szlachetnymi na szczególną uwagę klientów zasługują gustowne pierścionki z diopsydem.

W asortymencie firmy można znaleźć różne modele wspomnianych kosztowności. Gotowe wyroby jubilerskie to jednak nie wszystko, co mamy Panu/Pani do zaoferowania. W razie potrzeby podejmujemy się bowiem realizacji autorskich projektów przekazanych nam przez klientów. Szanujemy czas naszych zleceniodawców. Dlatego do wykonywania zamówionych pierścionków z diopsydem przystępujemy niezwłocznie po ustaleniu wszystkich warunków współpracy. Zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych złotników. Dzięki temu obsługiwane przez nas osoby mogą mieć pewność, że przygotowane dla nich ozdoby z kamieniami szlachetnymi będą odznaczać się najwyższą jakością i precyzją wykonania.

Diopsyd – klejnot niebywałej urody

W naszej firmie do wyrabiania pierścionków używamy rozmaitych kruszców. Charakterystyczny element wyposażenia tego rodzaju produktu stanowi też właściwie dobrany klejnot dodający niepowtarzalnego charakteru całej kompozycji jubilerskiej. Diopsyd jako kamień szlachetny znakomicie spełnia to zadanie.

Złożony z krzemianów wapnia i magnezu minerał odznacza się szmaragdową lub ciemno butelkową zielenią, która pięknie współgra zwłaszcza z oprawami z białego lub żółtego złota. Ozdobione nim pierścionki można z powodzeniem zakładać do rozmaitych stylizacji. Świetnie wyglądają one w zestawieniu zarówno z odświętnymi, wieczorowymi sukniami, jak i strojami noszonymi przy bardziej nieformalnych okazjach.

Ponadto diopsyd cechuje się wysoką trwałością oraz odpornością na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych. Poddawany regularnie zabiegom konserwacyjnym kamień szlachetny może przez wiele lat spełniać funkcję ozdoby dłoni. Zadanie czyszczenia i polerowania artykułu dobrze jest powierzyć naszym specjalistom. Tego typu usługi świadczymy w ramach dożywotniego serwisu posprzedażowego.

Jak kupić odpowiedni pierścionek z diopsydem?

Zanim wybierze Pan/Pani odpowiednią biżuterię dla siebie bądź damy swego serca, warto najpierw rozważyć kilka kwestii. Kupując pierścionek z diopsydem, trzeba zwrócić uwagę głównie na:

  • rozmiar danego modelu – musi on być odpowiednio dopasowany do grubości palca serdecznego przyszłej właścicielki omawianego produktu;
  • kształt kamienia szlachetnego – można zdecydować się m.in. na wyroby z okrągłymi, owalnymi lub kwadratowymi szlifami;
  • kolorystykę i wzornictwo – u nas do nabycia są zarówno minimalistyczne precjoza, jak i pierścionki z dodatkowymi elementami dekoracyjnymi w postaci np. niewielkich diamentów albo szafirów otaczających diopsyd.

W przypadku jakichkolwiek problemów z doborem właściwych produktów, serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Przejdź do góry