fbpx

Skontaktuj się z nami +48 518 818 929 lub kontakt@ninaskidan.com

Currency Switcher

Złoty polski - PLN
  • Złoty polski - PLN
  • Euro - EUR

Pierścionek zaręczynowy – platyna

Wyjątkowe momenty wymagają szczególnej oprawy. Platynowy pierścionek zaręczynowy to biżuteria idealnie wpisująca się w konwencję takiego wydarzenia i będzie stanowić jego piękną pamiątkę przez długie lata. Nasza propozycja to między innymi nietuzinkowe i autorskie modele wykonane z platyny i innych metali szlachetnych. Wybierz jeden z nich i ciesz się ciekawymi połączeniami, jakie daje ten kruszec wraz z pięknie pracującymi ze światłem kamieniami.

Artystyczne platynowe pierścionki zaręczynowe

Nasz asortyment to przede wszystkim prace artystyczne. Wszystkie pierścionki zaręczynowe z platyny wykonywane są według niepowtarzalnych projektów, co sprawia, że są jedyne w swoim rodzaju. Wyjątkowy kolor tego metalu w połączeniu na przykład z diamentem daje piękny efekt, a wydobyty z tego zestawienia błysk z pewnością olśni wszystkie kobiety. W ten sposób zyska ona też idealną ozdobę swojej dłoni. Platynowy krążek dopasuje się zarówno do codziennych stylizacji, jak i do eleganckich strojów.

Być może nie każdy wie, że platyna to materiał wyjątkowo trudny w obróbce, dlatego uzyskanie pożądanego kształtu w przypadku platynowych pierścionków zaręczynowych jest wymagającym zadaniem. Mimo to udaje nam się przygotować niepowtarzalne kształty i sprawić, by całość prezentowała się idealnie na dłoni. Diament to z kolei jeden z najbardziej uwielbianych kamieni na świecie, dlatego jego połączenie z tym kruszcem daje wspaniały efekt. Zimne kolory metalu znakomicie wydobywają z minerału jego blask.

Dlaczego warto wybrać platynowy pierścionek zaręczynowy?

Wśród wielu propozycji platyna w zestawieniu z diamentami z pewnością przyciąga wzrok. To wyjątkowe połączenie sprawdza się przy wielu okazjach. Wybierając platynowy pierścionek zaręczynowy, zyskuje się zatem niepowtarzalną ozdobę i pamiątkę ze wzruszającej chwili. Będzie się on świetnie wyglądał przez długie lata, przypominając o jednym z najważniejszych momentów w życiu.

Z artystycznym pierścionkiem zaręczynowym z platyny wiążą się także bardziej praktyczne kwestie. Nasze surowce są badane i cechowane przez Państwowy Urząd Probierczy w Warszawie. W przypadku diamentów stosujemy specjalnie opracowany szlif brylantowy, by wydobyć z nich ich głębię. Posiadają one także odpowiedni certyfikat, który potwierdza ich autentyczność.

Zaręczyny z platynowym pierścionkiem – postaw na styl i elegancję

Nie pozostawiaj nic przypadkowi. Szukając tego jedynego i wyjątkowego pierścionka zaręczynowego, weź pod uwagę platynowy krążek ozdobiony pięknym kamieniem. By jak najlepiej pasował on do swojej nowej właścicielki, na życzenie dobieramy wszystkie parametry, takie jak kolor platyny czy też rozmiar obrączki. W ten sposób powstanie unikatowy projekt, który zachwyci każdego i będzie idealnie pasował na kobiecą dłoń.

Przejdź do góry