fbpx

Skontaktuj się z nami +48 518 818 929 lub kontakt@ninaskidan.com

Currency Switcher

Złoty polski - PLN
  • Złoty polski - PLN
  • Euro - EUR

Pierścionki z czarnym diamentem

Wybór odpowiedniej biżuterii na zaręczyny i inne wyjątkowe okazje stanowi niełatwe zadanie. Zależy Panu/Pani na nabyciu produktu będącego idealnym połączeniem klasycznej elegancji i oryginalności? W takim razie najlepszym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w efektowny pierścionek z czarnym diamentem, który można nabyć w naszym sklepie Nina Skidan Jewellery.

Wspomniany model stanowi doskonałą alternatywę dla ozdób, w których oprawach osadzono klasyczną, bezbarwną wersję tego kamienia szlachetnego. Z klejnotu o nietypowej, intrygującej barwie z pewnością ucieszą się zwłaszcza panie lubiące wyróżniać się z tłumu. Tego rodzaju precjoza natychmiastowo przyciągają bowiem uwagę obserwatorów, wzbudzając w tych osobach podziw oraz zachwyt. Kunsztownie wykonane pierścionki z czarnym diamentem perfekcyjnie podkreślają kobiecą urodę, dodając niepowtarzalnego charakteru każdej kreacji. Warto już dziś skontaktować się z nami i dokonać zakupu artykułu z doskonale dopasowanym kamieniem szlachetnym.

Najistotniejsze walory pierścionków z czarnym diamentem

Wyroby jubilerskie dostępne w ofercie firmy Nina Skidan Jewellery mają wiele zalet. Przede wszystkim są to produkty, które odznaczają się estetycznym wykonaniem oraz wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ozdabiający nasze pierścionki czarny diament to kamień szlachetny, który od pozostałych tego typu minerałów odróżnia się głównie twardością oraz kolorem. Swoją ciemną, głęboko nasyconą barwę kamień zawdzięcza zachodzącym wewnątrz reakcjom chemicznym, na skutek których jego struktura zostaje wzbogacona o śladowe ilości wodoru i azotu.

Klejnot złożony z milionów drobnych, zespolonych ze sobą w jedną całość, kryształów nie odbija światła, ale je absorbuje. To sprawia, że jego powierzchnia w pierwotnej, nieoszlifowanej formie jest matowa. Dopiero po przeprowadzonej przez naszych fachowców profesjonalnej obróbce kamień nabiera szlachetnego połysku. Zleconą pracę wykonujemy starannie i precyzyjnie, z dbałością o najmniejsze detale. Dlatego pierścionki z czarnym diamentem, które wykonujemy, olśniewają otoczenie subtelną, wyrafinowaną elegancją.

Pierścionki z czarnym brylantem – dlaczego warto kupić je u nas?

W naszym sklepie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić nabywcom nieograniczony wybór gustownej biżuterii zaręczynowej. Może tutaj Pan/Pani znaleźć rozmaite modele precjozów udekorowanych kamieniami szlachetnymi o rzadko spotykanej, ciemnej barwie. Zainteresowanym osobom oferujemy możliwość zakupu zarówno ekskluzywnych, bogato zdobionych pierścionków z czarnym diamentem, jak i produktów cechujących się minimalistycznym wzornictwem.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta. Dlatego poza gotowymi wyrobami jubilerskimi udostępniamy również opcję zamówienia artykułów z kamieniami szlachetnymi przygotowanych według autorskiego pomysłu. Wystarczy przesłać nam szczegółowe wytyczne dotyczące wyglądu, kształtu i rozmiaru danego przedmiotu. My ze swej strony uczynimy wszystko, aby sfinalizowany projekt możliwie jak najdokładniej pokrywał się z Pana/Pani życzeniami i oczekiwaniami.

Na prośbę zleceniodawcy podejmujemy się też wykonania obrączek ślubnych idealnie dopasowanych do zrobionego wcześniej pierścionka z czarnym diamentem. W trakcie realizacji tego zadania zwracamy szczególną uwagę na to, aby oba produkty tworzyły razem spójną całość i były wygodne w noszeniu. Kluczową sprawą pozostaje dla nas również zapewnienie im długiej żywotności poprzez stosowanie w procesie produkcyjnym wyłącznie najwyższej klasy kruszców.

Pierścionek z czarnym diamentem – dbałość o produkt to podstawa!

W naszym sklepie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nienaganny wygląd biżuterii z kamieniami szlachetnymi zależy od jej regularnej pielęgnacji. Dlatego podejmujemy się zadania systematycznego odświeżania każdego z elementów pierścionka z czarnym diamentem. Oprawy na bieżąco poddajemy polerowaniu lub matowieniu, klejnoty natomiast czyścimy przy użyciu ultradźwięków. W zakresie naszych usług mieści się także naprawa uszkodzonych precjozów.

Przejdź do góry