fbpx

Skontaktuj się z nami +48 518 818 929 lub kontakt@ninaskidan.com

Currency Switcher

Złoty polski - PLN
  • Złoty polski - PLN
  • Euro - EUR

Pierścionki z cytrynem

Odpowiednio dobrana biżuteria dodaje szyku i niepowtarzalnego szyku każdej stylizacji. W tym aspekcie świetnie sprawdzają się zwłaszcza eleganckie pierścionki z cytrynem dostępne w naszym sklepie Nina Skidan Jewellery.

Jako doświadczeni sprzedawcy doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb i oczekiwań klientów zainteresowanych zakupem precjozów z kamieniem szlachetnym. Dlatego asortyment firmy na bieżąco uzupełniamy o stylowe modele, które w razie konieczności poddajemy wskazanym przez kupującego modyfikacjom. Na Pana/Pani życzenie podejmiemy się także przygotowania zupełnie nowych wyrobów jubilerskich zgodnie z przekazanym nam autorskim projektem. Tego typu zadania realizujemy z najwyższą starannością i precyzją, dbając równocześnie o zachowanie ustalonego z nabywcą terminu zakończenia pracy.

Warto już dziś zamówić u nas wybrany pierścionek z cytrynem. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla kawalerów planujących oświadczyny, jak i pań pragnących wzbogacić swoją kolekcję kosztowności o kolejny ozdobiony kamieniem szlachetnym produkt z najwyższej półki.

Cytryn – charakterystyka kamienia

Rzadko spotykane klejnoty cieszą się dużą popularnością wśród klientów naszego sklepu. Dotyczy to także cytrynu, który w połączeniu z właściwie dopasowaną oprawą pierścionka tworzy piękną, luksusową kompozycję. Zastanawia się Pan/Pani, czym charakteryzuje się omawiany kamień szlachetny? Trzeba mieć świadomość, że jest to specjalna odmiana kwarcu wyróżniająca się niepospolitym, bladożółtym odcieniem, przywołującym na myśl przyjemne skojarzenia, takie jak słońce, wakacje czy rozgrzany piasek na plaży. Minerał ten wydobywa się jedynie w kilku miejscach na Ziemi, m.in.:

  • na Madagaskarze;
  • w Rosji;
  • w Stanach Zjednoczonych;
  • w Hiszpanii;
  • w Brazylii.

Biżuteria z cytrynem – najważniejsze zalety

Zakup kosztowności ozdobionych klejnotami z żółtej odmiany kwarcu jest świetną inwestycją z różnych powodów. Przede wszystkim tego typu precjoza odznaczają się klasycznym, ponadczasowym designem. Cytryn to kamień szlachetny, obok którego nie można przejść obojętnie. Jego szklista, pokryta drobnymi przebarwieniami powierzchnia przyciąga bowiem wzrok tak samej właścicielki pierścionka, jak i osób z jej otoczenia. Omawiana ozdoba świetnie prezentuje się w zestawieniu z oprawą z białego lub żółtego złota. Dopełnieniem całej kompozycji mogą być też inne kamienie szlachetne (np. diamenty, ametyst albo topaz).

Dostępne w ofercie firmy Nina Skidan Jewellery pierścionki z cytrynem wyróżniają się kunsztownym wykonaniem. Na tworzoną przez nas biżuterię udzielamy dożywotniej gwarancji jakości. W razie potrzeby zapewniamy także bezpłatną naprawę artykułu. Produkowane przez nas modele różnią się między sobą kształtem oraz rozmiarami. Dlatego bez trudu wybierze Pan/Pani wyrób jubilerski odpowiednio dopasowany do swoich potrzeb i preferencji.

Pierścionek z cytrynem – dla kogo to dobry wybór?

Biżuteria z kamieniem szlachetnym w różnych odcieniach żółci cechuje się uniwersalnością zastosowania. Pierścionki z dużym, rzucającym się w oczy cytrynem stanowią idealne dopełnienie eleganckich wieczorowych kreacji. Natomiast modele ozdobione mniejszymi klejnotami doskonale nadają się do noszenia na co dzień. Stanowią one świetny dodatek zwłaszcza do letnich stylizacji. Pięknie komponują się bowiem z opalenizną na skórze.

Pierścionki z takimi kamieniami szlachetnymi jak cytryn znajdują również zastosowanie w zimowych outfitach. W tym przypadku przyczyniają się do ocieplenia wizerunku właścicielki.

Przejdź do góry