fbpx

Skontaktuj się z nami +48 518 818 929 lub kontakt@ninaskidan.com

Currency Switcher

Złoty polski - PLN
 • Złoty polski - PLN
 • Euro - EUR
 • 18 karatowe białe złoto (próba 750). Naturalne szafiry, kolor – Indygo, bardzo wysoka jakość, ręcznie szlifowany. Wymiary kamieni – 6x4 mm, 2 sztuki, masa –  1ct<, szlif gruszkowy. Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Pierścionek jest badany i cechowany w Państwowym Urzędzie Probierczym w Warszawie.
 • 18 karatowe żółte złoto (próba 750). Naturalne szafiry, kolor – Indygo, bardzo wysoka jakość, ręcznie szlifowany. Wymiary kamieni – 6x4 mm, 2 sztuki, masa –  1ct<, szlif gruszkowy. Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Pierścionek jest badany i cechowany w Państwowym Urzędzie Probierczym w Warszawie.
 • 14 karatowe różowe złoto (próba 585). Biały naturalny szafir o szlifie brylantowym, ręcznie szlifowany. Średnica kamienia – 6 mm, masa – 1 ct. Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 10 do 14 dni.Pierścionek jest badany oraz cechowany przez Państwowy Urząd Probierczy w Warszawie.
 • 14 karatowe żółte złoto (próba 585). Biały naturalny szafir o szlifie brylantowym, ręcznie szlifowany. Średnica kamienia – 6 mm, masa – 1 ct. Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni.Pierścionek jest badany oraz cechowany przez Państwowy Urząd Probierczy w Warszawie.
 • 18 karatowe białe złoto (próba 750). Naturalny szafir, barwa – Royal Blue, ręcznie szlifowany. Wymiary kamienia – 6x4 mm, masa –  0.65 ct<, szlif szmaragdowy. Diamenty 14 sztuk – 0,15 ct – G/H – SI. Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Pierścionek jest badany i cechowany w Państwowym Urzędzie Probierczym w Warszawie.
 • 18 karatowe żółte złoto (próba 750). Naturalny szafir, barwa – Royal Blue, ręcznie szlifowany. Wymiary kamienia – 6x4 mm, masa –  0.65 ct<, szlif szmaragdowy. Diamenty 14 sztuk – 0,15 ct – G/H – SI. Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Pierścionek jest badany i cechowany w Państwowym Urzędzie Probierczym w Warszawie.
 • 14 karatowe białe złoto (próba 585). Naturalne diamenty, 13 szt; parametry SI/G-H, szlif brylantowy. Średnica kamienia – 2 mm, łączna masa –  około 0.40 ct Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni roboczych. Wyrób jest badany i cechowany przez Państwowy Urząd Probierczy w Warszawie.
 • 14 karatowe żółte złoto (próba 585). Naturalne białe brylanty, 13 szt; parametry SI/G-H, ręcznie szlifowane. Średnica kamienia – 2 mm, łączna masa –  około 0.39 ct. Jest możliwość wykonania pierścionka o większym lub mniejszym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia – 14 dni roboczych. Wyrób jest badany i cechowany przez Państwowy Urząd Probierczy w Warszawie.
 • 14 karatowe białe złoto (próba 585). Naturalne czarne diamenty, 13 szt; szlif brylantowy. Średnica kamienia – 2 mm, łączna masa –  około 0.50 ct Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni roboczych. Wyrób jest badany i cechowany przez Państwowy Urząd Probierczy w Warszawie.
 • 14 karatowe żółte złoto (próba 585). Naturalne czarne diamenty, 13 szt; szlif brylantowy. Średnica kamienia – 2 mm, łączna masa –  około 0.50 ct Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Wyrób jest badany i cechowany przez Państwowy Urząd Probierczy w Warszawie.
 • Białe złoto (próba 585). Naturalny biały topaz, ręcznie szlifowany. Średnica kamienia – 8 mm, masa –  2 ct<, szlif brylantowy. Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Pierścionek jest badany oraz cechowany przez Państwowy Urząd Probierczy w Warszawie.
 • Różowe złoto (próba 585). Naturalny biały topaz, ręcznie szlifowany. Średnica kamienia – 8 mm, masa –  2ct<, szlif brylantowy. Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Pierścionek jest badany oraz cechowany przez Państwowy Urząd Probierczy w Warszawie.
 • Żółte złoto (próba 585). Naturalny biały topaz, ręcznie szlifowany. Średnica kamienia – 8 mm, masa –  2ct<, szlif brylantowy. Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Pierścionek jest badany oraz cechowany przez Państwowy Urząd Probierczy w Warszawie.
 • 18 karatowe białe złoto (próba 750). Naturalny turmalin w kolorze ciemnego różu. Wymiary kamienia – 10x8 mm, masa –  2ct<, szlif owal. Diamenty 10 szt. po 2 mm – łączna masa 0.3 ct. Parametry G/H – SI. Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Pierścionek jest badany i cechowany w Państwowym Urzędzie Probierczym w Warszawie.
 • 18 karatowe białe złoto (próba 750). Naturalny turmalin w kolorze zieleni butelkowej. Wymiary kamienia – 10x8 mm, masa –  2ct<, szlif owal. Diamenty 10 szt. po 2 mm – łączna masa 0.3 ct. Parametry G/H – SI. Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Pierścionek jest badany i cechowany w Państwowym Urzędzie Probierczym w Warszawie.
 • 18 karatowe różowe złoto (próba 750). Naturalny turmalin w kolorze ciemnego różu. Wymiary kamienia – 10x8 mm, masa –  2ct<, szlif owal. Diamenty 10 szt. po 2 mm – łączna masa 0.3 ct. Parametry G/H – SI. Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Pierścionek jest badany i cechowany w Państwowym Urzędzie Probierczym w Warszawie.
 • 18 karatowe żółte złoto (próba 750). Naturalny turmalin w kolorze zieleni butelkowej. Wymiary kamienia – 10x8 mm, masa –  2ct<, szlif owal. Brylanty 10 szt. po 2mm – łączna masa 0.3 ct. Parametry G/H – SI. Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Pierścionek jest badany i cechowany w Państwowym Urzędzie Probierczym w Warszawie.
 • 14 karatowe białe złoto (próba 585). Naturalny szafir, ręcznie szlifowany. Wymiary kamienia – 7x5 mm, masa – 0.85ct<, szlif owal. Pierścionek jest dostępny na zamówienie w próbie 750 (18K). Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Pierścionek jest badany i cechowany w Państwowym Urzędzie Probierczym w Warszawie.
 • 18 karatowe białe złoto (próba 750). Naturalny szafir, barwa – indygo, ręcznie szlifowany. Wymiary kamienia – 7x5 mm, masa –  1 ct<, szlif szmaragdowy. Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Pierścionek jest badany i cechowany w Państwowym Urzędzie Probierczym w Warszawie.
 • 18 karatowe żółte złoto (próba 750). Naturalny szafir, barwa – indygo, ręcznie szlifowany. Wymiary kamienia – 7x5 mm, masa –  1 ct<, szlif szmaragdowy. Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Pierścionek jest badany i cechowany w Państwowym Urzędzie Probierczym w Warszawie.
 • 14 karatowe białe złoto (próba 585). Biały naturalny szafir o szlifie brylantowym, ręcznie szlifowany. Średnica kamienia – 6 mm, masa – 1 ct. Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni.Pierścionek jest badany oraz cechowany przez Państwowy Urząd Probierczy w Warszawie.
 • 14 karatowe białe złoto (próba 585). Naturalne szafiry wysokiej jakości o szlifie brylantowym; 13 sztuk; ręcznie szlifowane. Średnica kamienia – 2 mm, łączna masa –  około 0.50 ct. Jest możliwość wykonania pierścionka o większym lub mniejszym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia – 14 dni roboczych. Wyrób jest badany i cechowany przez Państwowy Urząd Probierczy w Warszawie.
 • 14 karatowe białe złoto (próba 585). Naturalny niebieski szafir o szlifie brylantowym, wysokiej jakości, ręcznie szlifowany. Średnica kamienia – 5 mm, masa –  około 0.65 ct Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni.Pierścionek jest badany oraz cechowany przez Państwowy Urząd Probierczy w Warszawie.
 • 14 karatowe białe złoto (próba 585). Diamenty naturalne, parametry SI/G-H, łącznie 0.65 ct. Centralny kamień – 5 mm </0.50 ct/ boczne - 1.5mm/0.015ct - 10 szt./0.15 ct. Jest możliwość wykonania pierścionka o niestandardowym rozmiarze. Czas realizacji zamówienia do 15 dni.Pierścionek jest badany oraz cechowany przez Państwowy Urząd Probierczy w Warszawie.
Przejdź do góry